Yhteystiedot

Yhteydet

Toimitus, myynti, toimisto

Puh.  010 229 0400
Fax  010 229 0429

Toimituksen aineisto:
toimitus@alueviesti.fi

Ilmoitusaineisto:
ilmoitukset@alueviesti.fi
Ilmoitukset maanantaihin klo 14 mennessä. (Aluetori-ilmoitukset ma klo 12 mennessä).

Aineisto järjestöpalstalle:
jarjestot@alueviesti.fi
Ilmoitukset maanantaihin klo 12 mennessä. Ethän käytä liitetiedostoja!

Aineisto seurakuntatietoihin:
seurakunnat@alueviesti.fi
Ilmoitukset maanantaihin klo 12 mennessä. Ethän käytä liitetiedostoja!

Toimitus

Päätoimittaja Maija Latva
maija.latva@alueviesti.fi
P. 010 229 0411

Toimittajat
Minna Isotalo
minna.isotalo@alueviesti.fi
P. 010 229 0418

Veli-Matti Saksi
veli-matti.saksi@alueviesti.fi
P. 0400 339 504

Jaana Grankvist
jaana.grankvist@alueviesti.fi
P. 050 538 7015

Pauliina Vilenius
pauliina.vilenius@alueviesti.fi
P. 010 229 0417

Laura Haavisto
laura.haavisto@alueviesti.fi
P. 010 229 0419

Paikallisuutisten tuotanto
Samuli Kinnari

Kokemäenjokilaakson Uutiset
www.kokemaenjokilaakso.fi
iskelma@alueviesti.fi
P. 050 536 6865

Ilmoitusmyynti

Myyntipäällikkö Eeva Rasinperä
eeva.rasinpera@alueviesti.fi
P. 010 229 0413

Myyntineuvottelijat

Heli Suominen
heli.suominen@alueviesti.fi
P. 010 229 0414

Sanna Hasu
sanna.hasu@alueviesti.fi
P. 010 229 0415

Riina Peltonen
riina.peltonen@alueviesti.fi
P. 010 229 0406

Matti Poikala
matti.poikala@alueviesti.fi
P. 045 344 9262

Jaana Heikkinen
jaana.heikkinen@alueviesti.fi
P. 050 582 7944

Kustannusliike Aluelehdet Oy

Toimitusjohtaja, Sami Latva
sami.latva@alueviesti.fi
P. 010 229 0410

Toimisto

Vaihde
P. 010 229 0400
Laskutus
P. 010 229 0420

Hopunkatu 1, 38200 SASTAMALA
Avoinna ma klo 8.00-17.00, ti-pe klo 8.00-16.00

Puheluiden hinnat:
Lankaliittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (sis. alv. 24%)
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (sis. alv. 24%)

Laskutusosoitteet

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI8256600620001081
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut
Kustannusliike Aluelehdet Oy
Ostolaskut 12755K
PL 10
57090 VISMA SCAN