Riina Peltosen ja Iskelmän lentopalloasiantuntija Sauli “Pappa” Vainiomäen lisäksi ääneen pääsevät VaLePan Mauri Kurppa, Raision Loimun Henri Tuomi, Hurrikaani-Loimaan Matti Oivanen sekä Kokkolan Tiikereiden Olli-Pekka Ojansivu.
KAUPALLINEN YHTEISTYÖ
Uusimmat artikkelit
- Taraskallion tuulivoimahanketta käynnistellään uudelleen: “Arvioimme, että alue on hyvin suotuisa”
- Vastine: “Kirkkohallituksen valmistelemat vaalikonekysymykset ovat laaja-alaisia – Sama käytäntö oli viime vaaleissakin”
- Miksi seurakuntavaalien vaalikoneesta puuttuvat Sastamalaa koskevat kysymykset?
- Sastamala takaamassa puoliksi omistamansa vesiyhtiön lainaa
- Huittisissa, Kokemäellä ja Säkylässä viivästyksiä influenssarokotuksissa
Tuoreimmat kommentit
- Jerry: "Kannattaa lukea uutinen. Siinä varsin selvästi kerrotaan likviditeettiongelman syy. Sen lisäksi vuos..."
- Mää Vaan: "Aika oudolta tuntuu jos näin on että tarvitsee yli miljoonan että pystyy asuntoja antamaan vuokralle..."
- smuru: "Vieläkö noita koronarokotteita joku ottaa?"
- Margit: "Tuohon olisi voinut laittaa päivämäärät, että mikä maanantai ja perjantai, todennäköisesti ensi viik..."
- Mullikuhnuri: "Jerry, tilastot ovat vuosikohtaisia, joten hallituskausien aikaiset velan lisäykset ovat arvioita. H..."
- Jerry: "Marinin hallitus keskittyi lähinnä lainanottoon. Jos seuraava hallitus nojaa vasemmalle, niin sama e..."







